İntra Trafik Ltd.Şti.

 

Uzun yıllar boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müsterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Kurulduğu günden itibaren Trafik ve Yol Güvenliği konusunda proje ve uygulama yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Trafik Konileri, Otomatik Kollu Bariyerler, Güneş Enerjili Yol Butonları, Trafik Levhaları, Taşıyıcı Ayaklar, Yol Şerit Ayırma Ürünleri, İç Mekan Yönlendirme Bariyerleri, Ledli Dur Geç Levhası gibi ürünlerin satış, pazarlama ve uygulamasını yapmaktadır.

Hizmetlerimiz, AVM açık-kapalı otopark yönlendirmeleri, üniversite kampus içi yönlendirmeleri, kamu kurum ve kuruluşları tesis içi yönlendirmeleri, şehir içi trafik yönlendirmeleridir.

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede trafik ve yol güvenliği sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan İntra Trafik, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.