Açık Kapalı Otopark & Yol Ürünleri

OTOPARK BARİYER SİSTEMLERİ

İntra Trafik, otopark ve site girişlerinde daha hızlı geçiş olanağı sunan seçenekleri ile müşterilerinin güvenliklerini ve isteklerini önemsiyor ve her bir müşterisine ayrı özel çözümler üretiyor. Otopark alanlarında giriş ve çıkışları güvenle ve hızlı biçimde sağlamak ve geçişleri hızlandırmak için kollu bariyer, mantar bariyer, roadblocker, tuzaklar ve plaka tanıma sistemleri gibi otopark bariyeri ve otomatik bariyer sistemleri üretiyor.

İntra Trafik, hidrolik ve kollu bariyer ve plaka tanıma sistemleri ile her ihtiyaca uygun farklı seçenekler sunarken, otomatik bariyer sistemleri konusunda uzman anlayışla hizmet sunuyor. Kullanım amacına yönelik değişiklik gösteren bariyerler, tuzaklar, plaka tanıma sistemleri ve kapan çeşitleri ile özellikle AVM’ler, yollar, siteler şimdi çok daha güveli.

İntra Trafik otopark bariyer sistemlerinden Road Blocker, Kapan ve Tuzaklar, Plaka Tanıma Sistemleri, Kollu ve Mantar Bariyerlerde kullanılan sistemlerinde gelişmiş kontrol elektroniği desteği; uzaktan kumanda, kart okuyucu elektronikleri (Manyetik, Proximity, Mifare, KGS, HGS), buton kontrolü gibi çeşitli geçiş kontrol sistemleri ile uzaktan hızlı ve güvenli biçimde kontrol sağlanıyor. Otopark bariyer sistemleri, yol tuzakları ve kapanlar ile road blocker’lar sayesinde ters yön girişleri, yaya yolları gibi sokak ve alanlar güvenli hale getiriliyor.

ELEKTRONİK GEÇİŞ KONTROL SİSTEMLERİ
Hidrolik Mantar
Teknik Çizim
Manuel Mantar
Teknik Çizim
Mini Manuel Mantar
Teknik Çizim
Pnömatik Mantar
Teknik Çizim
 
         
 
 
 
 
 
         
 
 
Seksiyonel Endüstriyel
Seksiyonel Garaj
Döner Kapı
         
 
 
 
 
 
         
 
Motorlu Tuzak
 
 
 
         
 
 
Sürgülü Kapı